Większość domów budowanych w Polsce posiada stanowisko garażowe. Jednym z najważniejszych elementów przy jego codziennym użytkowaniu są drzwi wjazdowe i właśnie dlatego tak ważne jest wybranie funkcjonalnego rozwiązania, takiego jak brama garażowa segmentowa sterowana pilotem. Jakie są jej główne zalety i dlaczego warto zdecydować się właśnie na taki wariant?

Na niepogodę

Jedną z największych zalet elektronicznie sterowanych bram garażowych jest to, że aby móc je otwierać i zamykać, nie trzeba opuszczać samochodu. To świetne rozwiązanie zwłaszcza w niepogodę (deszcz i śnieg), gdy od razu chcielibyśmy zaleźć się w domu, bez wychodzenia z auta.

Bezpieczeństwo

Kolejną zaletą elektrycznych bram garażowych segmentowych sterowanych pilotem jest to, że są bezpieczne w użytkowaniu. Ma to znaczenie zwłaszcza w przypadku rodziców zatroskanych o swoje dzieci, które mogłyby skaleczyć się podczas prób zabaw zwykłymi drzwiami garażowymi.

W przypadku sterowanego pilotem wariantu nie ma jednak takiego ryzyka. To osoba dorosła steruje bramą, co zabezpiecza przed przytrzaśnięciem. Dodatkowo modele, które oferujemy w ramach naszej działalności mają inne zabezpieczenia, w tym fotokomórkę. Jej celem jest zatrzymanie bramy, jeżeli w miejscu przejazdu pojawi się jakakolwiek przeszkoda.

Niezawodność

Nowoczesne układy sterujące bramami są na tyle solidne, że nie trzeba martwić się o ich niezawodność. Oczywiście warto postawić tutaj na zaufanego dostawcę tego typu rozwiązań, aby mieć pewność, że system sterowania pilotem segmentowej bramy garażowej będzie działał prawidłowo i przez długi czas.

W naszej ofercie są to napędy marek WIŚNIOWSKI oraz Somfy, czyli specjalistów w swoich dziedzinach. To gwarancja, że układ będzie pracował niezależnie od warunków pogodowych na zewnątrz oraz liczby cykli otwierania i zamykania drzwi garażowych.

Nowoczesność

Bramy garażowe segmentowe słyną również z tego, że doskonale sprawdzają się w nowoczesnym budownictwie. Zajmują mało miejsca i są doskonale uszczelnione, a dodatkowo klienci mają do wyboru dziesiątki różnych oklein, dzięki czemu mogą idealnie dopasować je do wyglądu domu. Ta sama szeroka możliwość wyboru cechuje warianty sterowane pilotem, które dzięki temu cieszą się obecnie dużą popularnością.

Jeśli wymienione zalety elektrycznych bram garażowych segmentowych sterowanych pilotem Państwa przekonują, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową. Chętnie wyjaśnimy zasady działania poszczególnych modeli i pomożemy wybrać najlepszy z nich, spełniający wskazane potrzeby.