bramy-prime

BRAMY SEGMENTOWE PRIME

Nowa generacja bramy segmentowej WIŚNIOWSKI prezentuje niezwykłą jakość, opartą na zbiorze unikatowych rozwiązań technicznych.

Wyobraź sobie bramę garażową nowej generacji. Bramę, która nie jest transformacją istniejących rozwiązań, ale twórczym efektem poszukiwań równowagi między nowoczesną techniką, jakością, bezpieczeństwem i designem.

BRAMY SEGMENTOWE UniTherm

Brama UniTherm spełnia rygorystyczne normy pod względem odporności na działanie wiatru, przenikania wody oraz przepuszczalności powietrza. Współczynniki tych parametrów mają wpływ nie tylko na wydłużenie czasu eksploatacji bramy, ale również zachowanie jej walorów estetycznych przez lata.

unitherm
brama-segmentowa-UniPro

BRAMY SEGMENTOWE UniPro

Nasze bramy garażowe są bramami ciepłymi, a współczynnik U który uzyskują jest porównywalny ze współczynnikiem jaki mają okna wielokomorowe stosowane w budownictwie energooszczędnym. Tak niską wartość jesteśmy w stanie uzyskać dzięki panelom własnej produkcji wypełnionych pianką poliuretanową oraz systemom uszczelniającym.

Klamki-1

Akcesoria

Klamki
Moskitiery
Nawiewniki
Uszczelki

Zobacz

Jak walczyć z parującymi szybami? Jak samodzielnie wyregulować okna? Jak rozróżnić drzwi lewe i prawe? Okna z drewna, z aluminium czy z pcv?

Wiele Pytań a brak konkretnej odpowiedzi

Nasi eksperci chętnie pomogą

Przejdź do kontaktu

Bramy garażowe segmentowe – różne modele do wyboru

Wybór bramy garażowej warto dobrze zaplanować. Od jej parametrów i solidności wykonania zależy Twój codzienny komfort. Decydując się na zakup bramy garażowej w firmie Oknoland, możesz zapewnić sobie wygodę użytkowania, bezpieczeństwo i doskonały design jednocześnie. Oferujemy produkty wiodących marek, wykonane w różnej technologii i wzbogacone o elementy, które ułatwią Ci codzienne korzystanie z wjazdu do garażu.

Bramy garażowe, które proponujemy to nie tylko skuteczna termoizolacja, która ograniczy Twoje wydatki związane z ogrzewaniem i zadba o to, by Twój pojazd był w przechowany w optymalnych warunkach. To także zaawansowane technologicznie napędy oraz nowoczesna stylistyka, którą harmonijnie dopasujesz do elewacji budynku. Proponujemy aż 32 kolory oklein, dzięki którym zaaranżujesz przestrzeń wokół domu w kreatywny sposób.

Jeśli szukasz miejsca na Śląsku, w którym znajdziesz szeroki wybór bram, zapraszamy do odwiedzenia siedziby Oknoland. Konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania i dobiorą rozwiązanie odpowiednie dla Twoich potrzeb.

samochod-1
Okno-Land-Samochód

POMIAR - DOSTAWA - MONTAŻ - SERWIS

Oprócz dostarczania stolarki okiennej zajmujemy się także profesjonalnym pomiarem i montażem. Wykonujemy również serwis pogwarancyjny.

samochod-1