parapety-aluminiowe-1-400

STALOWE STANDARD 0,7 MM

Przeznaczone do montażu z oknami z PVC, drewnianymi i wykonanymi z aluminium.

parapety-aluminiowe-1-400

ALUMINIOWE STANDARD
1,0 MM (PROSTE)

Parapety wykonane z blachy aluminiowej pokrytej farbami poliestrowymi, przeznaczone do każdego typu okna.

parapety-aluminiowe-3-400

ALUMINIOWE SOFTLINE
1,0 MM (ZAOKRĄGLONE)

Parapety wykonane z blachy aluminiowej pokrytej farbami poliestrowymi, przeznaczone do każdego typu okna.

parapety-aluminiowe-2-400

ALUMINIOWE ALU-PŁYTKA
1,00 MM

Parapety ALU-PŁYTKA są produkowane wg opatentowanej unikalnej technologii. Posiadają wyjątkową estetykę wykonania dzięki imitacji płytki klinkierowej oraz modnym powłokom proszkowych farb antycznych.

parapety-aluminiowe-3-400

STALOWE SOFTLINE
0,7 MM (ZAOKRĄGLONe)

Innowacyjność nowego wzoru w zakresie produktowym polega na dostosowaniu parapetu do okien z zaokrąglonymi parametrami i uzyskaniu efektu „miękkiego profilu zagięcia”.

Parapety zewnętrzne – estetyczne i odporne na warunki atmosferyczne

Parapety zewnętrzne, które znajdziesz w ofercie firmy Oknoland z Radzionkowa to produkty wykonane z solidnej stali lub aluminium. Wybór akurat takich materiałów pozwala uzyskać wysoką wytrzymałość, odporność na wilgoć i działanie skrajnych temperatur, a także umożliwia nadanie parapetom zewnętrznym wielu różnych kształtów. Dzięki temu, kupując okna śląskiego producenta, możesz dobrać od razu pasujące do nich dodatki. Proponujemy parapety w różnych formach – od prostych standardowych modeli, po delikatnie zaoblone parapety SOFTLINE. Każdy z nich występuje w kilku wersjach kolorystycznych, aby jak najlepiej można było dobrać go do koloru stolarki oraz elewacji budynku.

Oferowane przez nas parapety zewnętrzne są pokrywane powłokami, które przedłużają ich trwałość i sprawiają, że przez wiele lat prezentują się okazale. Dla wymagających przygotowaliśmy serię imitującą płytki klinkierowe, dodatkowo wzbogaconą o powłokę farb dających efekt antycznej ceramiki. Jeśli szukasz estetycznych i solidnych parapetów zewnętrznych, przejrzyj ofertę i wybierz model, który najlepiej wpisuje się w Twój gust.

samochod-1
POMIAR - DOSTAWA - MONTAŻ - SERWIS
Oprócz dostarczania stolarki okiennej zajmujemy się także profesjonalnym pomiarem i montażem. Wykonujemy również serwis pogwarancyjny.
samochod-1
Garaze
Garaze

BRAMY GARAŻOWE

Szeroki wybór funkcjonalnych oraz eleganckich bram segmentowych uchylnych i rozwieranych.