Okna premium

W naszej ofercie znajdziesz też szeroki wybór okien klasy premium. To stolarka, która cechuje się nienaganną estetyką, ale przede wszystkim doskonałymi parametrami technicznymi. Okna premium mają bardzo niski poziom przepuszczalności termicznej, dzięki czemu świetnie chronią przed zimnem oraz upałami, co z kolei przekłada się na konkretne oszczędności. Dodatkowo spełniają podwyższone normy dotyczące ochrony przeciwwłamaniowej, dzięki czemu jeszcze lepiej chronią przed przykrymi zdarzeniami. Warto bowiem dodać, że okna premium zbudowane są z szerszych profili, które pozwalają na montaż trzech szyb, co przekłada się zarówno na komfort termiczny, jak i wytrzymałość na zniszczenia.

Okna premium, które znajdziesz w naszej ofercie, to stolarka pasująca do praktycznie wszystkich wnętrz. Dostarczamy okna do obiektów historycznych i zabytkowych, ale też nowoczesnych budynków mieszkalnych utrzymanych w oszczędnym duchu obowiązujących właśnie trendów. Warto również dodać, że stolarka premium, którą dla Ciebie przygotowaliśmy, dostępna jest w różnych kolorach, dzięki czemu z tym większa łatwością znajdziesz okna, które doskonale wpiszą się w Twoją przestrzeń.

Jako producent okien premium wnikliwie śledzimy standardy obowiązujące na rynku, a także badamy gust i potrzeby naszych klientów. Dzięki temu oferowane przez nas rozwiązania nie tylko świetnie wpisują się w oczekiwania odbiorców, ale cieszą oko wysoką estetyką, zapewniając przy tym bezpieczeństwo i możliwie najniższe zużycie energii.

veka-softline-zg

VEKA SOFTLINE MD 82

Okna premium o profilu klasy A. Najwyższy standard i bezpieczeństwo, energooszczędny system o rewelacyjnej wytrzymałości o bardzo wysokich parametrach termicznych.

iglo-energy-zg

IGLO ENERGY 82

Okna premium o profilu klasy A. Najwyższy standard wysoka energooszczędność, nowoczesny design, innowacyjna technologia o wysokich parametrach użytkowych.

schuco-living-zg0A

SCHȔCO LIVING MD 82

Okna premium o profilu klasy B. Wysoki standard i bezpieczeństwo, bardzo dobra izolacja termiczna i akustyczna, zapewnia niezmienność kształtu.

salamander-bluevolution-zg

SALAMANDER BLUEVOLUTION
MD 82

Okna premium o profilu klasy A. Wysoki standard konstrukcyjny, bardzo dobra izolacja termiczna i akustyczna, zapewnia niezmienność kształtu.

salamander-bluevolution-zd

SALAMANDER BLUEVOLUTION
MD 92

Okna premium o profilu klasy A. Najwyższa efektywność statyczna i energetyczna, zapewnia doskonały design, cecha charakterystyczna ekstremalnie białe i błyszczące profile.

ideal-8000-md-85-aluplast-zg0A

IDEAL 8000
MD 85 (ALUPLAST)

Okna premium o profilu klasy B. Wysoki standard najnowszej generacji o walorach estetycznych.

samochod-1
POMIAR - DOSTAWA - MONTAŻ - SERWIS
Oprócz dostarczania stolarki okiennej zajmujemy się także profesjonalnym pomiarem i montażem. Wykonujemy również serwis pogwarancyjny.
samochod-1
Garaze
Garaze

BRAMY GARAŻOWE

Szeroki wybór funkcjonalnych oraz eleganckich bram segmentowych uchylnych i rozwieranych.