Okna standard

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór okien w wersji standard. To rozwiązania najwyższej jakości – stolarka, która nie tylko doskonale wygląda, ale też cechuje się wszystkimi atutami, które charakteryzują okna wysokiej klasy. Okna w typie standard doskonale chronią przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, a zatem stanowią barierę dla niskich temperatur zimą oraz nie pozwalają na zbytnie przegrzewanie pomieszczeń w porze letniej. Niski poziom przepuszczalności termicznej to nie tylko wysoki komfort użytkowników, ale też znaczące oszczędności kosztów ogrzewania.

Okna w wersji standard cechują się również wysoką wytrzymałością na zniszczenia natury mechanicznej, dlatego mogą stanowić skuteczne zabezpieczenie przed ewentualnymi włamaniami, a w codziennej, wzmożonej eksploatacji, długo zachowują najwyższe parametry techniczne, dzięki czemu nie wymagają kosztownych napraw oraz dodatkowej konserwacji.

Okna standard to rozwiązania, które sprawdzą się w praktycznie wszystkich wnętrzach oraz w różnych typach obiektów. Oferujemy bowiem stolarkę, która doskonale komponuje się z budowlami historycznymi, a nawet zabytkowymi, z drugiej zaś strony, dostarczamy okna świetnie pasujące do nowoczesnych obiektów, których znakiem rozpoznawczym jest oszczędność formy. Choć okna w typie standard spełniają wszystkie wymagania stawiane przed stolarką wysokiej jakości, z myślą o jeszcze bardziej wymagających użytkownikach wprowadziliśmy do naszej oferty okna premium, czyli stolarkę o jeszcze lepszych parametrach. Warto dodać, że nie tylko oferujemy okna, które zadowolą wymagających klientów, ale służymy też wsparciem, pomocą i poradą. Jeśli masz jakieś pytania i wątpliwości, możesz liczyć na wskazówki naszych specjalistów.

EkoSun-70

EKO-SUN 70

Okna o profilu klasy B spełnia wymogi konstrukcyjne. Jest stabilny, sztywny, szczelny i zapewnia izolację akustyczną oraz termiczną na bardzo dobrym poziomie, charakteryzuje się intensywnym białym kolorem.

SL-4-16-4-16-4.png-alpha-127--600x830

SALAMANDER STREAMLINE 76

Profil klasy B spełnia wymogi konstrukcyjne i statyczne, łączy w sobie bezpieczeństwo, wysoką izolację akustyczną oraz termiczną, cechuje się intensywnym białym kolorem

4000-4-16-4-16-4.png-alpha-127--600x830

IDEAL 4000 70 (ALUPLAST)

Profil klasy B spełnia wymogi konstrukcyjne, uniwersalny system rekomendowany do domów jednorodzinnych i wielorodzinnych o dobrych parametrach izolacji termicznej i akustycznej.

biaay-fx

IGLO 5, IGLO 5 CLASSIC 70

Profil klasy A wysokiej jakości materiały konstrukcyjne wpływające na szczelność, wytrzymałość i stabilność oraz posiada bardzo dobre parametry termiczne, charakteryzuje się śnieżnobiałym profilem również w bogatej gamie kolorystycznej.

perfect-line-s-line

VEKA S-LINE, PERFECTLINE 70

Profil klasy A grubość ścianek w najwyższej klasie (2,8-3,0 mm), duża odporność na warunki atmosferyczne, zapewnia doskonałą ochronę cieplną oraz tłumienie hałasu.

KBE70NATURA-UF

KBE NATURA 70

Profil klasy B spełnia wymogi konstrukcyjne i statyczne, stabilność oraz trwałość na warunki atmosferyczne i procesy starzenia, zapewnia wysokie parametry termiczne i akustyczne, bezołowiowa technologia greenline.

samochod-1
POMIAR - DOSTAWA - MONTAŻ - SERWIS
Oprócz dostarczania stolarki okiennej zajmujemy się także profesjonalnym pomiarem i montażem. Wykonujemy również serwis pogwarancyjny.
samochod-1
Garaze
Garaze

BRAMY GARAŻOWE

Szeroki wybór funkcjonalnych oraz eleganckich bram segmentowych uchylnych i rozwieranych.