Drzwi-zewnętrzne

Drzwi Zewnętrzne

Oferujemy drzwi zewnętrzne i wewnątrzklatkowe firmy WIKĘD i KR CENTER. Są to produkty najwyższej jakości, które odznaczają się dużą wytrzymałością, dzięki czemu wykazują wyjątkowo długą żywotność. Drzwi są wykonane z solidnych materiałów, w związku z czym możesz zapomnieć o hałasie dochodzącym z zewnątrz.

Szeroki wybór drzwi zewnętrznych

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór drzwi zewnętrznych do nowego domu nie jest tak prosty, jak mogłoby się wydawać na początku. Bardzo istotną kwestią jest z pewnością wygląd tego elementu – będzie on niejako wizytówką całego budynku, dlatego ważne jest, by dobrze komponował się z fasadą. Dbamy o to, by nasi klienci mogli wybierać spośród wielu modeli drzwi o zróżnicowanej kolorystyce oraz wzornictwie. W związku z tym oferujemy produkty z designerskimi przeszkleniami lub w całości zabudowane modele. Oferujemy drzwi lewo i prawoskrzydłowe w wersjach nowoczesnych, jak i klasycznych.

Okazuje się jednak, że wizualna strona nie jest jedynym istotnym aspektem, który należy wziąć pod uwagę podczas wyboru drzwi zewnętrznych. Warto wziąć pod uwagę fakt, że solidny model w dużej mierze wpłynie na energooszczędność domu czy mieszkania. Właśnie dlatego dokonując wyboru weź pod uwagę tę kwestię. Drzwi, które znajdziesz w naszej ofercie pozwolą Ci obniżyć rachunki za ogrzewania podczas okresu grzewczego.

Drzwi wejściowe powinny charakteryzować się również wysoką szczelnością. Ma to z pewnością duże znaczenie dla osób uczulonych na kurz oraz pyłki. Ponadto dobrze uszczelnione drzwi zabezpieczą Twój dom przed wizytą: pajęczaków, gryzoni czy owadów.

Jeżeli więc poszukujesz solidnych drzwi wejściowych w województwie śląskim i okolicach, zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą! Realizacja na podstawie wybranych modeli, wzorów i innych akcesoriów z obszernej oferty zawartej w aktualnych katalogach ww. producentów dostępnych na stronach internetowych.

Oferta łączy w sobie:

 • Innowacyjne rozwiązania
 • Sprawdzone technologie
 • Estetykę wykonania
 • Obszerną paletę kolorów
 • Skrzydła drzwiowe przeszklone, pełne, tłoczone
 • Dekoracyjne ramki Inox / Black / Aluminiowe
 • Ościeżnice stalowe, drewniane, ciepłe
 • Obszerny wybór akcesoriów drzwiowych
 • Świetne parametry termiczne i akustyczne
 • Różnorodność kombinacji (naświetla boczne, górne)
 • Możliwa realizacja z montażem.
Wiked-LOGO-PODST-RGB-520x169
logo

Zobacz podobne produkty

Klamki-1

Akcesoria

Klamki
Moskitiery
Nawiewniki
Uszczelki

Zobacz

Drzwi Wewnętrzne

Solidne okna wcale nie muszą być drogie. Sprawdzone rozwiązania okien linii Standard spełniają szereg oczekiwań i zapewniają bezpieczne i komfortowe użytkowanie.

Sprawdź

samochod-1
POMIAR - DOSTAWA - MONTAŻ - SERWIS
Oprócz dostarczania stolarki okiennej zajmujemy się także profesjonalnym pomiarem i montażem. Wykonujemy również serwis pogwarancyjny.
samochod-1
Garaze
Garaze

BRAMY GARAŻOWE

Szeroki wybór funkcjonalnych oraz eleganckich bram segmentowych uchylnych i rozwieranych.