Wkłady-szybowe-200-cz

Wkłady szybowe

Firma Oknoland wykonuje usługi związane z wymianą wkładów szybowych w stolarce okienno-drzwiowej z PCV i Aluminium.

Dlaczego warto?

Rodzaj stosowanych szyb w stolarce okienno-drzwiowej wynika z wielu uwarunkowań lub indywidualnego zapotrzebowania. Najbardziej popularne to szyby ciepłochronne, które to produkowane są ze szkła miękkopowłokowego wytwarzane w procesie „off line”. Proces ten polega na nakładaniu metalicznej powłoki na taflę szkła float. Dzięki temu procesowi wartość współczynnika emisyjności tej powłoki jest kilkakrotnie niższa niż szkła. Wkłady zbudowane z takiego typu szkła wraz z wypełnionymi gazem szlachetnym (argon) przestrzeniami międzyszybowymi uzyskują znakomite parametry takie jak: niski współczynnik przenikalności cieplnej U, wysoką przepuszczalność światła dziennego, przejrzystość oraz optymalną przepuszczalność energii.

Oprócz wkładów szybowych ciepłochronnych na rynku występują szyby specjalistyczne np.: ornamentowe, dźwiękochłonne, przeciwsłoneczne, bezpieczne, laminowane / antywłamaniowe i wiele innych. Tak więc wybierając okna warto zwrócić uwagę na parametry szyb, ale również na cechy indywidualne, które wpływają na komfort użytkowania okien.

 

Zobacz podobne produkty

samochod-1
POMIAR - DOSTAWA - MONTAŻ - SERWIS
Oprócz dostarczania stolarki okiennej zajmujemy się także profesjonalnym pomiarem i montażem. Wykonujemy również serwis pogwarancyjny.
samochod-1
Garaze
Garaze

BRAMY GARAŻOWE

Szeroki wybór funkcjonalnych oraz eleganckich bram segmentowych uchylnych i rozwieranych.