Akcesoria i dodatki

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko najwyższej klasy stolarkę, ale też akcesoria i dodatki, bez których trudno wyobrazić sobie dobrze funkcjonujące okna. Pośród licznych udogodnień, które dla Ciebie przygotowaliśmy, znajdziesz między innymi wkłady szybowe, nawiewniki oraz moskitiery, ale to nie wszystko. Dostarczamy również żaluzje oraz rolety zewnętrzne i wewnętrzne, klamki do okien i drzwi oraz zatrzaski balkonowe. Warto dodać, że oprócz wymienionych oferujemy też szeroki wybór niezawodnych środków do pielęgnacji oraz konserwacji, dzięki czemu Twoje okna będą służyć przez długie lata, zachowując przy tym świeżość i sprawność.

moskitiery-300

Moskitiery

Oferujemy Państwu moskitiery z unikalnym systemem płynnych przesuwów, a także siatki ramowe do prostego zamontowania na ramie okiennej.
nawiewniki-300

Nawiewniki

W ofercie posiadamy nawiewniki przeznaczonych do wszyskich typów
ram okiennych z PCV, aluminium i drewna.

Wkłady-szybowe-300

Włady szybowe

Wykonujemy usługi związane z wymianą wkładów szybowych w stolarce okienno-drzwiowej z PCV i Aluminium.
Zaluzje-300

Rolety i żaluzje wewnętrzne

W ofercie posiadamy wiele rozwiązań i typów pasujących do każdego pomieszczenia umożliwiających montaż bezinwazyjny na oknach PCV lub ...
Klamki-300

Klamki do okien i drzwi

Oferujemy klamki do okien i drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych w tym znanych marek takich jak: Hoppe, Medos, VDS, FKS, AXA.

Zatrzaski-300

Zatrzask balkonowy z pochwycikiem

Zasadniczą funkcją działania zatrzasku balkonowego jest przytrzymanie otwartych (rozblokowanych) drzwi balkonowych w ościeżnicy.
Zaslepki-300

Końcówki do parapetów i łączniki

W ofercie posiadamy zaślepki / koncówki do parapetów wewnętrznych i zewnętrznych
w obszernej palecie kolorów.

Konserwacja-300

środki do pielęgnacji i konserwacji

Warunkiem sprawnie działających okien i drzwi jest odpowiednia dbałość oraz konserwacja, wtedy zapewniamy sobie długoletnie i sprawne funkcjonowanie.
samochod-1
POMIAR - DOSTAWA - MONTAŻ - SERWIS
Oprócz dostarczania stolarki okiennej zajmujemy się także profesjonalnym pomiarem i montażem. Wykonujemy również serwis pogwarancyjny.
samochod-1
Garaze
Garaze

BRAMY GARAŻOWE

Szeroki wybór funkcjonalnych oraz eleganckich bram segmentowych uchylnych i rozwieranych.