patio-hst-85

DRZWI TARASOWE
HST 85

Wielkopowierzchniowe drzwi unoszono-przesuwne zapewniające funkcjonalność i łatwość obsługi, harmonię przestrzeni, wysoki standard konstrukcyjny o świetnych parametrach izolacji termicznej.

Sprawdź

psk

DRZWI TARASOWE
PATIO (PSK)

Drzwi tarasowe UP uchylno-przesuwne PATIO (PSK) stanowią alternatywę dla tradycyjnych drzwi balkonowych. Ruch skrzydła UP za pomocą ergonomicznej klamki wykonywany jest równolegle …

Sprawdź

Parapety Wewnętrzne

• GRANITOWE • KONGLOMERAT MARMUROWY • MARMUROWE • MDF • PCV KOMOROWE

Klamki-1

Akcesoria

Klamki
Moskitiery
Nawiewniki
Uszczelki

Zobacz

Jak walczyć z parującymi szybami? Jak samodzielnie wyregulować okna? Jak rozróżnić drzwi lewe i prawe? Okna z drewna, z aluminium czy z pcv?

Wiele Pytań a brak konkretnej odpowiedzi

Nasi eksperci chętnie pomogą

Przejdź do kontaktu

Drzwi tarasowe – bogaty wybór wzornictwa

Proponujemy różnego typu drzwi tarasowe, które zapewniają wysoką funkcjonalność i wygodę codziennego używania. Przygotowaliśmy dwa rodzaje drzwi na taras, które możesz dopasować do charakteru swojego wnętrza. Oferujemy także rolety okienne, które idealnie pasują do oferowanych modeli. W przypadku dużych otworów drzwiowych doskonale sprawdzą się drzwi tarasowe w wersji HST 85. Jest to model unoszono-przesuwny, stworzony jako odpowiedź na potrzebę tworzenia większych konstrukcji. Wygodny system przesuwania daje użytkownikom maksymalny komfort, a solidne wykonanie i zastosowanie materiałów wysokiej klasy gwarantują trwałość na długie lata.

Drzwi tarasowe typu PATIO, które cieszą się dużą popularnością wśród klientów, to alternatywa dla tradycyjnych drzwi balkonowych. Możliwość uchylenia skrzydła ułatwia wietrzenie wnętrza, natomiast szeroki wybór kolorów stolarki pozwala na idealne dopasowanie jej do aranżacji domu lub mieszkania. Zachęcamy do poznania pełnej oferty drzwi tarasowych proponowanych przez firmę Oknoland z Radzionkowa.

samochod-1
POMIAR - DOSTAWA - MONTAŻ - SERWIS
Oprócz dostarczania stolarki okiennej zajmujemy się także profesjonalnym pomiarem i montażem. Wykonujemy również serwis pogwarancyjny.
samochod-1
Garaze
Garaze

BRAMY GARAŻOWE

Szeroki wybór funkcjonalnych oraz eleganckich bram segmentowych uchylnych i rozwieranych.