parapety-marmuroowe-oknolan-2

PARAPETY MARMUROWE

Oferujemy parapety z jednego z najpiękniejszych i najbardziej rozpowszechnionych na naszym rynku marmurów jakim jest NAPOLEON DAINO REALE znany również pod nazwą BRECCIA SARDA.

parapety-mdf-zg

PARAPETY MDF

Parapety charakteryzują się dużą wytrzymałością. Powierzchnia parapetów oklejana jest folią PCV odporną na działanie światła słonecznego na plamy i zadrapania.

parapety-konglomerat-marmurowy-agglomarmur-zg

PARAPETY KONGLOMERAT MARMUROWY

Parapety z konglomeratu marmurowego powstają w procesie produkcyjnym poprzez technologiczne połączenie wyselekcjonowanych odłamków naturalnego kamienia.

parapety-pcv-komorowe-zg

PARAPETY PCV KOMOROWE

Parapety produkowane są z komorowych profili PCV ich powierzchnia zewnętrzna pokryta jest wysokiej jakości folią okleinową.

parapety-granitowe-zg

PARAPETY GRANITOWE

Granit to naturalny wyrób niezwykle stabilny, twardy odporny na działanie warunków atmosferycznych, kwasów, alkaliów, tłuszczów, wody, zarysowania oraz wysokie temperatury i upływający czas.

Parapety wewnętrzne z różnych surowców

Oknoland to nie tylko wysokiej jakości stolarka otworowa, ale także dodatki, takie jak parapety wewnętrzne i zewnętrzne wykonane z różnych surowców. Proponujemy duży wybór modeli – wśród nich możesz wybrać taki, który najlepiej będzie komponował się z wystrojem Twojego wnętrza. Oferujemy parapety wewnętrze wykonane z kamienia naturalnego, takiego jak marmur lub granit. Sprzedajemy też modele z konglomeratu marmurowego, czyli tworzywa, które łączy ze sobą wysokiej jakości drobne elementy marmurowe w różnych kolorach.

Znajdziesz tutaj także parapety wewnętrzne z płyty MDF oraz modele komorowe z PCV. Każdy z nich charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i ciekawym wzornictwem. Duży przekrój kolorów i deseni pozwoli Ci na wybór idealnego rozwiązania. Zobacz także propozycje parapetów zewnętrznych, które przygotowaliśmy. To estetyczny dodatek do okien, który dopasujesz do swojej elewacji, stolarki okiennej i innych detali budynku. Poznaj pełną ofertę i wybierz parapet, który nie tylko doda uroku Twojemu wnętrzu, ale także będzie funkcjonalny, wytrzymały i łatwy w utrzymaniu czystości.

samochod-1
POMIAR - DOSTAWA - MONTAŻ - SERWIS
Oprócz dostarczania stolarki okiennej zajmujemy się także profesjonalnym pomiarem i montażem. Wykonujemy również serwis pogwarancyjny.
samochod-1
Garaze
Garaze

BRAMY GARAŻOWE

Szeroki wybór funkcjonalnych oraz eleganckich bram segmentowych uchylnych i rozwieranych.