moskitiery-cz-200-2

Moskitiery

OknoLand oferuje państwu moskitiery z unikalnym systemem płynnych przesuwów, a także siatki ramowe do prostego zamontowania na ramie okiennej. 

siatki Ramowe

Moskitiery chronią nas przed owadami i insektami, aby się od nich skutecznie uwolnić polecamy proste i wygodne w montażu siatki antyinsektowe. Siatka wykonana jest z ramki aluminiowej lakierowanej proszkowo na dowolny kolor z palety barwnej RAL lub w wersji drewnopodobnej: złoty dąb, orzech i winchester. Wypełnienie stanowi siatka w kolorze szarym o drobnych oczkach wykonana z włókna szklanego pokrytego PCV. Ramki mocuje się za pomoną haczyków. Siatka współgra z oknem i działa bezkolizyjnie z funkcjami skrzydła.

Moskitiery plisowane-przesuwne

Oferowane moskitiery posiadają unikalny system płynnych przesuwów i mogą otwierać się w różnych kierunkach. Przesuwy pozwalają na zablokowanie moskitiery w dowolnym miejscu. Bardzo ważną opcją jest możliwość wyboru kierunku otwarcia moskitiery: góra-dół, na boki, centralnie, dwustronnie. System przesuwów funkcjonuje bez żadnych mechanizmów, sprężyn i skrzynek.

Produkt może być zastosowany w oknach, drzwiach, ale także na każdej innej powierzchni do 3 m wysokości i 5 m szerokości (np. ogrody zimowe, balkony, altany). Oferowane moskitiery mogą być zamontowane we wnękach okiennych lub bezpośrednio na ramę okna.

Na szczególną uwagę zasługuje zastosowana tu sztywna, plisowana (składająca się harmonijkowo) siatka, podtrzymywana przez kilka rzędów naciągniętych linek. Takie rozwiązanie daje możliwość zastosowania systemu do bardzo dużych szerokości, jednocześnie gwarantując łatwą i płynną obsługę moskitiery. Ponadto moskitiera nie ogranicza funkcjonalności drzwi, zaś niska prowadnica dolna nie utrudnia przechodzenia.

Paleta barw profili odpowiada najpopularniejszym kolorom ram występujących w Polsce: biały, brąz, złoty dąb, orzech. Na indywidualne zamówienie Klienta możliwe jest przygotowanie profilu w każdym innym kolorze.

Moskitiera może być z łatwością zdemontowana, można ją myć, jest trwała, nie zacina się i działa nawet po długim okresie nieużywania. Brak widocznych mechanizmów sprawia, że produkt jest bezpieczny dla dzieci.

Zobacz podobne produkty

samochod-1
POMIAR - DOSTAWA - MONTAŻ - SERWIS
Oprócz dostarczania stolarki okiennej zajmujemy się także profesjonalnym pomiarem i montażem. Wykonujemy również serwis pogwarancyjny.
samochod-1
Garaze
Garaze

BRAMY GARAŻOWE

Szeroki wybór funkcjonalnych oraz eleganckich bram segmentowych uchylnych i rozwieranych.