Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne może być montowana w każdej chwili, gdyż stosuje się ją na elewację. Duży wybór skrzynek, profili i ich kolorów spełni wszystkie Państwa estetyczne oczekiwania.

Sprawdź

Rolety nadstawne

Rolety nadstawne, które inaczej możemy też nazwać nasadkowymi lub nakładanymi montuje się wyłącznie na etapie budowy obiektu lub wymiany stolarki okiennej w obiektach już istniejących.

Sprawdź

Klamki-1

Akcesoria

Klamki
Moskitiery
Nawiewniki
Uszczelki

Zobacz

Jak walczyć z parującymi szybami? Jak samodzielnie wyregulować okna? Jak rozróżnić drzwi lewe i prawe? Okna z drewna, z aluminium czy z pcv?

Wiele Pytań a brak konkretnej odpowiedzi

Nasi eksperci chętnie pomogą

Przejdź do kontaktu

Rolety okienne – funkcjonalna zasłona okien i drzwi na taras

Oknoland z Radzionkowa proponuje szeroki wybór stolarki otworowej w wielu wariantach. W odpowiedzi na oczekiwania klientów, do asortymentu wprowadziliśmy także dodatki, dzięki którym harmonijnie urządzisz swoje wnętrze, a także zyskasz komfort w codziennym użytkowaniu. Zamówisz tutaj estetyczne parapety wewnętrzne, lecz nie tylko. Proponujemy szeroki wybór rolet okiennych, które dopasujesz do dowolnego modelu okna dostępnego w ofercie. Oprócz standardowych typów dedykowanych dla okien i drzwi balkonowych, możesz zamówić także rolety zewnętrzne, którymi zasłonisz nawet bardzo duże drzwi tarasowe.

Zachęcamy do przejrzenia bogatej oferty rolet okiennych, w tym dwóch podstawowych rodzajów: rolet zewnętrznych i nakładkowych. Pierwszy z wymienionych typów można zainstalować na elewacji w dowolnym momencie. Natomiast rolety nakładkowe montuje się podczas budowy domu lub wymiany stolarki okiennej. Wybierz model, który najlepiej wpisuje się w Twoje potrzeby i ciesz się komfortem użytkowania.

samochod-1
POMIAR - DOSTAWA - MONTAŻ - SERWIS
Oprócz dostarczania stolarki okiennej zajmujemy się także profesjonalnym pomiarem i montażem. Wykonujemy również serwis pogwarancyjny.
samochod-1
Garaze
Garaze

BRAMY GARAŻOWE

Szeroki wybór funkcjonalnych oraz eleganckich bram segmentowych uchylnych i rozwieranych.