Zaluzje-200-cz

Rolety i żaluzje wewnętrzne

OknoLand oferuje państwu najpopularniejsze systemy rolet i żaluzji wewnętrzne: Rolety materiałowe Lux, Rolety materiałowe Mini Lux, Rolety materiałowe Mini Lux, Żaluzje materiałowe pionowe, Rolety materiałowe „Dzień i Noc

Dlaczego warto?

Zdobywają licznych zwolenników ze względu na estetyczne i praktyczne możliwości izolowania się od świata zewnętrznego, łatwy montaż oraz prostotę działania. Krótkie terminy realizacji, przystępne ceny, bogate wzornictwo oraz kolorystyka przyciągają uwagę. W ofercie posiadamy wiele rozwiązań i typów pasujących do każdego pomieszczenia umożliwiających montaż bezinwazyjny na oknach PCV lub w wersji wolnowiszącej.

Rolety materiałowe Lux

LUX to najprostrzy system rolet wolnowiszących na wałku z napędem łańcuszkowym. Stosowany do zasłaniania dużych powierzchni z możliwością montażu do ściany, sufitu lub wnęki okiennej.

Rolety materiałowe Mini Lux

Roleta materiałowa Mini Lux to system wolnowiszący z napędem łańcuszkowym przystosowany do montażu przede wszystkim do ramy okiennej. System ten jest niezawodny, prosty w montażu i działaniu. Z łatwością można samemu zamontować taką roletkę.

Rolety materiałowe Elegant

System Elegant to roleta w kasetce PVC z prowadnicami bocznymi montowana na skrzydle okna co umożliwia bezproblemowe uchylanie i otwieranie okna przy pełnym zaciemnieniu okna. Kasetka chroni materiał przed zabrudzeniem i uszkodzeniem, natomiast prowadnice boczne eliminują prześwit i pozwalają na stabilne prowadzenie materiału.

Żaluzje materiałowe pionowe

Żaluzje PIONOWE doskonale zabezpieczają pomieszczenie przed działaniem promieni słonecznych. Możemy łatwo rozproszyć światło lub zaciemnić pomieszczenie.

Żaluzje materiałowe pionowe

Roleta Dzień i Noc występuje w wersji wolnowiszącej lub zabudowanej w kasecie z prowadnicami przestrzennymi klejonymi na taśmach technicznych do ramy okiennej. 

Rolety zawieszane są bezinwazyjnie na skrzydłach okiennych za pomocą sprężystych wieszaków. Istnieje możliwość zastosowania prowadzenia żyłkowego w wariancie wolnowiszącym lub z kasetą.

Rolety Dzień i Noc to rozwiązanie z podwójnie prowadzonym materiałem o różnej przepuszczalności światła: przejrzyste i nieprzejrzyste pasy poziome.

Zaletą rolet Dzień i Noc jest swobodne ustawianie pasów względem siebie dzięki czemu regulujemy ilość wpadającego światła, nie tracąc kontaktu z otoczeniem zewnętrznym zachowując prywatność.

Rolety występują w szerokiej gamie kolorystycznej.

Zobacz podobne produkty

samochod-1
POMIAR - DOSTAWA - MONTAŻ - SERWIS
Oprócz dostarczania stolarki okiennej zajmujemy się także profesjonalnym pomiarem i montażem. Wykonujemy również serwis pogwarancyjny.
samochod-1
Garaze
Garaze

BRAMY GARAŻOWE

Szeroki wybór funkcjonalnych oraz eleganckich bram segmentowych uchylnych i rozwieranych.