Parapety MDF

Parapety charakteryzują się dużą wytrzymałością. Powierzchnia parapetów oklejana jest folią PCV odporną na działanie światła słonecznego na plamy i zadrapania.

Max Długość 2430 mm.

ponad 120 rodzajów dekorów

Duża odporność

Parapety wewnętrzne MDF produkowane są na bazie specjalnych płyt wilgocioodpornych Finsa Fibraplast Hidrofugo. Powierzchnia parapetów oklejana jest folią PCV odporną na działanie światła słonecznego na plamy i zadrapania. Posiada również dodatkowe powłoki antiscratch, które chronią przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Parapety występują w ogromnej gamie kolorystycznej (ok. 120 dekorów) w pięciu rodzajach wykończeń do wyboru oraz w trzech grubościach 19 mm, 25 mm i 30 mm.

Maksymalna długość parapetu (jednego elementu) wynosi 2430 mm i maksymalna szerokość parapetu 1200 mm. Istnieje możliwość realizacji dłuższych parapetów poprzez specjalne przygotowanie pod łączenie.

 

Maksymalna długość parapetu:

2430 mm

Maksymalna szerokość parapetu:

1200 mm.

Pięciu rodzajach wykończeń do wyboru oraz w trzech grubościach:

19 mm, 25 mm i 30 mm.

 

Dekory:

Parapety występują w ogromnej gamie kolorystycznej ok. 120 dekorów 

Zobacz podobne produkty

PARAPETY MARMUROWE

Oferujemy parapety z jednego z najpiękniejszych i najbardziej rozpowszechnionych na naszym rynku marmurów jakim jest NAPOLEON DAINO REALE znany również pod nazwą BRECCIA SARDA.

PARAPETY PCV KOMOROWE

Parapety produkowane są z komorowych profili PCV ich powierzchnia zewnętrzna pokryta jest wysokiej jakości folią okleinową.

PARAPETY KONGLOMERAT MARMUROWY

Parapety z konglomeratu marmurowego powstają w procesie produkcyjnym poprzez technologiczne połączenie wyselekcjonowanych odłamków naturalnego kamienia.

Parapety Wewnętrzne

• GRANITOWE • KONGLOMERAT MARMUROWY • MARMUROWE • MDF • PCV KOMOROWE

POMIAR - DOSTAWA - MONTAŻ - SERWIS

Oprócz dostarczania stolarki okiennej zajmujemy się także profesjonalnym pomiarem i montażem. Wykonujemy również serwis pogwarancyjny.

BRAMY GARAŻOWE

Szeroki wybór funkcjonalnych oraz eleganckich bram segmentowych uchylnych i rozwieranych.